piątek, 29 listopada 2013

Minimal

Kartka na wyzwanie Crafts 4 Eternity.
Christmas card for Crafts 4 Eterniity challenge.

czwartek, 28 listopada 2013

Oczywista oczywistość

Uwielbiam dni, kiedy sama siebie zaskakuję. Usiadłam kilka dni temu do biurka i zaczęłam się bawić tym, co mam w moim mediowym koszyczku. W ruch poszły gesso, pasta strukturalna, farba akrylowa, tusze wodne 13Arts i pigmentowy czarny i niebeski brokat w kleju, a do tego mój ukochany Holtzowy cracle. Efekt końcowy oceńcie sami.
Stronę zgłaszam na wyzwanie How U Use w Mixed Media Place oraz na wyzwanie Crafts 4 Eternity.
I love the days when I suprised by myself. I sat down a few days ago to the desk and started to play with what I have in my a media basket. The move followed gesso, paste structural, acrylic paint, water-based inks from 13Arts, pigment black ink and blue glitter glue, and to my beloved Tim Holtz cracle accent. The end result judge it themselves.
I submit to the challenge How U Use in Mixed Media Place and Crafts 4 Eternity glitter challenge.

niedziela, 24 listopada 2013

Mapkowo - Mediowo

Według mapki z wyzwania Sketchbook365 na wyzwanie na blogu Scrappo stworzyłam wpis w moim gigantycznym Art Journalu. :) Użyte media: gesso, pasta modelująca, tusze wodne i pigmentowe
According to the map from Sketchbook 365 challenge on the Scrappo challenge I created an entry in my giant art the Journal. :) Used media: gesso, modeling paste, water and pigment inks

sobota, 23 listopada 2013

Kalina w BRUdnoPIsie

Znowu dorwałyśmy się z Pinezką do fantstycznej gazetki "Ze starego pamiętnika" i muszę się przyznać, że pocięłam ją zanim została przeczytana. Jednak zdjęcie Kaliny Jędrusik krzyczało do mnie, więc lekturę musiałam odłożyć na później. ;)
Again, me and Pinezka,  we cut the fantastic mgazine "From the old diary," and I have to admit that I cut it before it was read. However, the image Kalina Jędrusik cried to me, so I had to read postponed. ;)

piątek, 22 listopada 2013

Wydzieram

Kartka (to już chyba uzależnienie) na wyzwanie Scrapek-Wyzwaniowo. MellPell zaprasza na wydzieranie :)
Card (this is probably addiction) to challenge for Scrapki-Wyzwaniowo. MellPell invites you to tear off :)

sobota, 16 listopada 2013

Soczyście

Kartka stworzona do mapki TricksArt według wytycznych z wyzwania Scrapek-Wyzwaniowo. :)


Card created by TricksArt map according to the guidelines of the Scrapki-Wyzwaniowo challenge. :)


Czas

Czasami potrzebuję chwili dla siebie. Tylko po to, by usłyszeć własne myśli. Dlatego daj mi czas i nie truj.
Tag z resztek papierów UHK My Dear Watson zgłaszam na debiutanckie wyzwanie Pinezki na blogu Stempell&Kartoon.


Sometimes I need time for myself. Just to hear my own thoughts. So give me a time and not poisonous.
Tag made of leftover from UHK My Dear Watson papers, I submit to Pinezka opening challenge for Stempell&Kartoon blog.


piątek, 15 listopada 2013

Jeden papier

To temat kolejnego wyzwania na blogu Craft-Szafy. Z papieru Piątku 13tego powstała minimalistyczna kartka świąteczna. Takie kartki lubię najbardziej. Minimalizm ponad wszystko.


This is the next challenge on the Craft-Szafa blog. From the paper of Piątek 13tego i created minimalist Christmas card. Such cards like the most. Minimalism above all else.wtorek, 12 listopada 2013

Kartkowo

Jak się człowiek zarazi to już nie ma mocnych. Załapałam bakcyla kartkowego. I to bardzo poważnego. W końcu znalazłam styl w którym się odnalazłam, i który bardzo mi pasuje. Kartki w szarościach zgłaszam na wyzwanie u Scrapujących Polek. Dodatkowo tą z wąsem zgłaszam na mapkowe wyzwanie w Unscripted Sketches. Miałam wiele radochy klejąc te maleństwa :)


As a person infected is no longer strong. I've caught cards bacillus. And it's very serious. I finally found the style in which it is I found, and that really suits me. Cards in grays I submit to the Scrapujące Polki challenge. In addition, the one with the mustache I submit to Unscripted Sketches challenge. I had a lot of laughter gluing these little things :)


poniedziałek, 11 listopada 2013

Świątecznie

Fantastycznie jest się spotkać w gronie fantastycznych babeczek, poplotkować, wychylić kubek (a nawet kilka) słodkiego wina i scrapować. Dziwolonk sprawdziła się w roli gospodyni i pod jej dachem czułam się wspaniale. Udzielił mi się nawet świąteczny nastrój i zrobiłam świąteczną kartkę z papierami Piątku 13tego. Paletę kolorystyczną pożyczyłam z wyzwania City Crafter Challenge Blog, a kartka powędruje jeszcze na wyzwanie ScrapAndMe - bez motywu typowo świątecznego.


It's fantastic to get together in a group of fantastic girls, gossip, swivel cup (or even several) sweet wine and scrap. Dziwolonk proven itself as a host and under her roof, I felt great. I even gave a festive mood and I made a Christmas card with papers Piątek 13tego . The palette of colors borrowed from the City Crafter Challenge Blog, and the card will go to the challenge yet ScrapAndMe - no typical Christmas theme.
piątek, 8 listopada 2013

Tag o naturze

Są tematy, które wzbudzają bardzo silne emocje, które zmuszają do dyskusji, które bulwesują. I do lekkiego i przyjemnego tematu wyzwania w Craftowym-Ogródku, jakim jest Natura, powstał tag. Każdy niech go interpretuje po swojemu.

These are themes that evoke very strong emotions that compel the discussions that irritate. And for light and pleasant topic challenges Craftowy-Ogródek, which is Nature, created perverse tag. Each one interprets it in his own way.


 


czwartek, 7 listopada 2013

Na dwa wyzwania

Dwa wpisy do moich dwóch żurnali:
The two entries for my two fashion magazines:

1) SODAlicious - Głęboko w środku
1) SODAlicious - Deep inside2) Craft-Szafa - Na osi
2) Craft-Szafa - the axis

użyte media: gesso (tło), błękitna farba akrylowa (nałożona w kilku miejscach przez maskę, czarna kredowa pastela (do zaznaczenia konturów)sobota, 2 listopada 2013

Czy też tak macie...

... drogie koleżanki scraperki, że jak wam się Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego przeciąga okrutnie, to nie możecie normalnie tworzyć? Jeśli tak, to witajcie w klubie ;) I właśnie ten stan uwieczniłyśmy z Pinezką w naszych BRUdnoPIsach. Na szczęście Zespół Napięcia minął, głowa się otworzyła i jadę dalej z koksem :D Zajrzyjcie koniecznie do Pinezki - ona na bank zmajstrowała coś powalającego na cyce ;)

Or so you dear scrap friends that how you premenstrual syndrome drags terribly, that you can not normally create? If so, then welcome to the club;) And this state immortalized with Pinezka in our BRUdnoPIs. Fortunately, PMS over, head swung open and I could create again :D Take a look sure to Pinezka blog - she certainly created somethin which could allow for boobs;)LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...