piątek, 5 kwietnia 2013

Okropek reaktywacja

Pamiętacie mojego szydełkowego misia Okropka? Jeśli nie to możecie go sobie obejrzeć w pełnej krasie TUTAJ. Chciałabym zakomunikować, że powstał kolejny miś dla kolejnej uroczej małej damy. Dowiedziałam się, że nazwano go Edek (tak trochę po mnie). Cieszę się, że się spodobał. Wiem, że będzie mu dobrze w nowym domu. Fajnie jest robić coś dla dzieci. Im nie przeszkadza to, że pyszczek jest krzywo przyszyty a jedna noga trochę grubsza od drugiej. Mogę zakomunikować, że w maju powstanie kolejny brat Okropek dla innej ślicznotki. :)

"Przepis" na misia znajdziecie TUAJ. Niestety, żeby pobrać schemat trzeba się zarejestrować, ale warto, bo to kopalnia ciekawych i prostych pomysłów na szydełkowe drobiazgi. Uwaga! Strona w języku angielskim. Planuję stworzyć posta z tłumaczeniem oznaczeń angielskich ;)


2 komentarze:

  1. świetny jest! najfajniejsze ma oczy - taaaakie dłuuugie :D na pewno się spodoba i będzie kochany, bo przecież nie ma drugiego takiego misia z krzywym pyszczkiem i jedną nóżką bardziej niż drugą :) a jakbyś nawet spróbowała to powtórzyć - to by Ci nie wyszło idealnie :) buźka poranna :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...