wtorek, 24 września 2013

Tag jesienny

Już od kilku dni gości w śród nas Jesień. Swoimi kolorami cieszy oko i inspiruje do tworzenia wspaniałych craftowych drobiazgów. Ja skusiłam się na taga, który zdobi teraz mój kącik do pracy. Jestem strasznie dumna z tego, że potrafiłam sobie zorganizować miejsce, gdzie mogę spokojnie pracować nie przeszkadzając tym innym domownikom. No i w końcu moje przydasie nie walają się po całym mieszkaniu. Wszystko ma swoje miejsce i zmieściło się tak, jak to miałam w planie.
Oprócz wspaniałej pory roku, która ma swoje kaprysy, zainspirowałam się wspaniałym jesiennym wyzwaniem na blogu Scrappo i paletą kolorystyczną zaproponowaną przez Beyond Grey Challenges (Brunetka uderza za granicę hahaha).

For several days we have Autumn. His color pleases the eye and inspires you to create great craft things. I decided to do a tag, which now adorns my work area. I'm so proud of myself that I could arrange a place where I can work quietly without disturbing the other inmates. And finally my stuff not litter all over the place. Everything has its place and can fit just as it had in the plan.
In addition to a great season, which has its vagaries, I was inspired by the wonderful autumn challenge on the blog Scrappo and color palette suggested by the Beyond Grey Challenges (Brunetka hits abroad hahaha).

4 komentarze:

 1. wow thats so beautiful !!!!
  Love that butterfly and the amazing color coordination :)
  This totally screams fall !
  Glad you joined us at BGC- fall challenge :)
  Hugs !
  PJ

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne kolorki! Dziekuje za udział w zabawie Scrappo!

  OdpowiedzUsuń
 3. It is super-perfect masterpiece...perfect colour blend of the fall !

  Thanks for sharing it with us @ BGC #39!! :)
  Hugs
  Bipasha :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lovely work.. I am so inspired by what you have made!!! And I agree, BGC has hit abroad!! ;)

  Thanks for joining us at BGC #39 - Fall Colours!!
  Love,
  Nikita.. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...