środa, 23 października 2013

Jesiennie (znowu) i monochromatycznie

Tak już jest, że o każdej porze roku nie obędzie się bez związanych z nią wyzwań. Jak widać za oknem panuje coraz bardziej wyraźna jesień. Często ją obserwuję siedząc przy moim roboczym biurku. Po kilku dniach marazmu blokada puściła i mogłam znowu bez problemów przelewać myśli na papier.

Zainspirowana jesienią zrobiłam wpis na wyzwanie w Scrapki-Wyzwaniowo - Szchownica (stempel wyraźnie widoczny), niestety nie zdążyłam na wyzwanie w TricksArt :( Postaram się nie ominąć następnego.

Yes it is, that at any time of the year can not do without its challenges. As you can see outside the window there is a more pronounced fall. Following her often sitting at my work desk. After several days of stagnation lock and I could let go again without problems spill thoughts on paper.

Inspired by the autumn I made an entry for the challenge of Scrapki-Wyzwaniowo - Szchownica (stamp clearly visible), but I could not for the challenge of TricksArt: (I'll try not to miss the next one.Jesień jest również dość śpiącym miesiącem. Pogoda temu sprzyja. W niedzielę na blogu SodaLicious pojawiło się nowe wyzwanie - Sen. Natomiast w scrapki.pl dobiega końca kolejny tydzień inspiracji. Tym razem dziewczyny zachęcają do zabawy jednym kolorem. Ja zdecydowałam się na błękit, który ostatnio bardzo przypadł mi do gustu. A teraz zacieram ręce i zabieram się do dalszej pracy :)

Autumn is also quite sleepy month. Weather allows. On Sunday, the blog SodaLicious brought a new challenge - Sen. However, in scrapki.pl comes to an end next week for inspiration. This time, encourage girls to play with one color. I decided on Blue, who recently very fond of the taste. And now, rubbing my hands and get down to work later :)3 komentarze:

  1. Ja jeszcze się nie nacieszyłam kolorami jesieni. Cudna jest ta Twoja praca. Bardzo energetyczna:)

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne wpisy! po prostu jesienne okienko mnie zabiło! jesteś genialna! a ten senny... odjęło mi mowę z zachwytu :) trzymam kciuki i kłaniam się również w imieniu Scrapek-wyzwaniowo

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...