Tło powstało na papierze akwarelowym, przyklejonym do tektury. Podarłam stronę z książki i przykleiłam ją na gesso. Pobawiłam się moimi nowymi farbkami 13@ Coral i Turquise, do tego czarny i czerwony tusz. Fantastyczna zabawa i fantastyczne wyzwania!
środa, 12 marca 2014
Bardzo osobisty (po)twór
Zaczęło się niewinnie - od poszukiwania inspiracji w nowych wyzwaniach scrapowych. Znalazłam trzy, które połączyły to, co lubię najbardziej: mediowanie, kolory i wycinanki z gazet. Otworzyłam stary numer "Zwierciadła"... i tak się zaczęło :) Trafiłam na tekst, który powalił mnie na kolana (po chwili przewaliłam się na cyce). Już dawno nie zrobiłam niczego tak osobistego. Dziękuje 13arts, Projektowi Wagi Ciężkiej i scrapkom-wyzwaniowo za fantastyczne wyzwania na które zgłaszam mój mediowy obrazek.
wtorek, 4 marca 2014
PasteLOVE
Uwielbiam pastele. Jak myślę "pastele" to przed oczami mam... pudełko pudrowych cukierków. Taga zgłaszam na trzy wspaniałe wyzwania:
1) Diabelski Młyn - Pastelowo i z tekturką
2) Scrappo - Bez różowego koloru, kwiatków i motyli
1) Diabelski Młyn - Pastelowo i z tekturką
2) Scrappo - Bez różowego koloru, kwiatków i motyli
niedziela, 2 marca 2014
W dużym i małym formacie
W obroty poszły moje dwa żurnale. W sobotnie przedpołudnie zrobiłam lutowy wpis do mojego rocznego UHKowego żurnala. Po intensywnym styczniu w końcu znalazłam czas dla siebie i... zaczęłam realizować swoje postanowienia noworoczne, ale o nich nie pisnę słówka. Rąbka tajemnicy uchylam we wpisie :)
Natomiast w moim Gigancie (oj jak ja go uwielbiam) zrobiłam wpis równie babski, który leci na wyzwanie Scrapowego Pasa Startowego "Być kobietą", oraz ScrapCafe "Kobiece".
sobota, 1 marca 2014
W różach, beżach i szarościach
Kartka według wytycznych wyzwania ScrapAndMe. Vairatka zaprasza do zabawy w kolorystyczne bingo :) Ja zdecydowałam się na połączenie różu (!!!) z szarością i beżem. Wszystkie papierowe elementy powstały z papierów ScrapAndMe - tego, tego i tych dodatków

Drobne przyjemności
Przyszedł marzec, a wraz z nim przyszła kolej na moje wyzwanie u Scrapujących Polek - Drobne przyjemności. Zainspirowana moją ulubioną bohaterką filmową, zapraszam do dzielenia się na Portalu swoimi drobnymi przyjemnościami (bądź i nieprzyjemnościami). Skusicie się?
Subskrybuj:
Posty (Atom)













