niedziela, 6 stycznia 2013

Niedziela w kuchni

Nie cierpię zimy? Pisałam już o tym? Napisałam więc jeszcze raz. Głównie z powodu niedoboru światła. Zdjęcia wychodzą fatalnie. Trudno - będę musiała to jakoś przeboleć. Dzisiejszy żurnalowy czas spędziłam w kuchni. Przejrzałam moją kopertę z tekstami i znalazłam kilka, które idealnie pasują do mnie. Fajnie jest tak poznawać siebie i spojrzeć na swoje życie przez papier :) Ciepłej niedzieli.

Edyta

Niedzielne odrabianie zaległości

Cierpię na brak komputera. Nasz stary sprzęt wyzionął ducha i muszę się produkować przy użyciu mojego niezastąpionego telefonu. No ale jakoś daję radę. Dzisiaj wrzucam kolejne dwa wpisy. "Wiersz zimowy" i "Użyj kawy" zdjęcia będą pewnie pomieszane ale nie mam na to żadnego wpływu. Żurnal nabiera charakteru :)

Edyta

piątek, 4 stycznia 2013

Nowa miejscówka i Candy

Ho ho Nowy Rok obfituje w nowości.Tradycyjnie odwiedzając Pinezkę dowiedziałam się, że pojawiło się nowe miejsce na internetowej mapie craftowych blogów. Dzisiaj trafiłam do Craft - Szafy, a tam na powitanie noworoczne Candy. Zapisuję się bez namysłu i już nie mogę się doczekać 08 stycznia kiedy pojawi się inauguracyjne wyzwanie.


Postanowienie Noworoczne

Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek dotrzymała postanowień postawionych sobie na początku każdego roku. Z resztą nie pamiętam nawet co sobie obiecywałam. W tym roku postawiłam sobie jasny cel... Będę tworzyć!!! :) i w tym temacie powstał wpis do mojego styczniowego dziennika.

  P.S. 04.01 Wiersz Zimowy
         05.01 Użyj Kawy

czwartek, 3 stycznia 2013

Ruszam z kopyta

Ufff nadrabiam zaległości. Niestety z powodu baznadziejności zimowego oświetlenia wrzucam dwa pierwsze wpisy z mojego styczniowego żurnala. 1 stycznia - Nowy rok-nowy start, 2 stycznia - Linijka ulubionej piosenki. Dzisiaj natomiast przyszedł czas na postanowienia noworoczne. Ja zdradzę, że mam tylko jedno, ale tak poważne, że z przejęcia zrobiłam błąd ortograficzny pierwszej klasy. Ale o tym jutro. Miłego wieczoru
 
 

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...